با ارزان‌ترین کشورها برای زندگی آشنا شوید – بروزها
» اخبار پربازدید » با ارزان‌ترین کشورها برای زندگی آشنا شوید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۱۶:۱۰

 کد خبر: 12004

با ارزان‌ترین کشورها برای زندگی آشنا شوید

امروزه با گسترش ارتباط و آگاهی، مردم هم با مناطق مختلف دنیا آشنایی بیشتری داشته و راحت‌تر می‌توانند به آن‌ها سفر کنند. شاید شما در جایی که هستید نتوانید یک زندگی خیلی لوکس و مجلل با درآمدی که دارید داشته باشید، اما خیلی از کشور‌ها هستند که شما با درآمد فعلی‌تان آنجا پولدار به حساب […]

با ارزان‌ترین کشورها برای زندگی آشنا شوید

امروزه با گسترش ارتباط و آگاهی، مردم هم با مناطق مختلف دنیا آشنایی بیشتری داشته و راحت‌تر می‌توانند به آن‌ها سفر کنند. شاید شما در جایی که هستید نتوانید یک زندگی خیلی لوکس و مجلل با درآمدی که دارید داشته باشید، اما خیلی از کشور‌ها هستند که شما با درآمد فعلی‌تان آنجا پولدار به حساب می‌آیید و می‌توانید از مزایای دیگر این کشور‌ها نیز بهره‌مند شوید. در ادامه قصد داریم تا به شما ارزان‌ترین کشور‌هایی که می‌توانید در آن زندگی کنید را معرفی کنیم.

  1. پاناما

در این کشور می‌توانید یک اتاق را یک ماه کامل به قیمت ۴۵۰ دلار اجاره کنید به علاوه این کشور ترکیبی از فرهنگ‌های مختلف است که همین باعث می‌شود راحت‌تر با مردم وفق پیدا کنید.

  1. مالزی

در این کشور می‌توانید یک اتاق را به مدت یک ماه به قیمت ۲۵۰ دلار اجاره کرده و هزینه‌ی آب و برق و گاز‌تان هم بیشتر از ۵۰ دلار نخواهد شد.

  1. گواتمالا

در گواتمالا می‌توانید هزینه‌ی یک اتاق و آب و برق و گاز‌تان را با ۴۵۰ دلار بپردازید. به علاوه این کشور فرهنگ غنی‌ای داشته که همین باعث می‌شود روح ماجرا‌جویانه‌ی‌تان بیدار شده و بخواهید مدام گشت و گذار کنید.

  1. نیکاراگوئه

با کاهش قیمت‌ها در این کشور، نیکاراگوئه روز به روز به محلی پر طرفدار‌تر برای زندگی تبدیل می‌شود. اگر دو نفری به این کشور سفر کنید خرج‌تان ماهیانه ۱۵۰۰ دلار و اگر یک نفر باشید با ۲۰۰۰ دلار درماه می‌توانید زندگی لوکسی در این کشور داشته باشید.نکته‌ی منفی‌ای که وجود دارد این است که مراقبت‌های بهداشتی خیلی تعریفی ندارد.

  1. گرجستان

گرجستان هم یکی دیگر از کشور‌های ارزان بوده و قیمت آب جو در این کشور تنها ۷۰ سنت است.

  1. اوکراین

قیمت زندگی در این کشور %۶۵ پایین‌تر از آمریکا بوده اما حقوق بسیار پایین است و عموما از ماهی ۲۰۰ دلار تجاوز نمی‌کند. با این میزان حقوق می‌توانید به راحتی از پس مخارج زندگی در این کشور بر بیایید.

  1. نپال

با پرداخت ۱۲۰ دلار در ماه می‌توانید اجاره و هزینه‌های آب و برق و گاز‌تان را پوشش دهید و صورت حساب اینترنت‌تان هم از ۲۰ دلار تجاوز نخواهد کرد. این کشور چون میان هند و چین قرار گرفته به راحتی پذیرای فرهنگ‌های مختلف است و مکانی است که می‌توانید با خود‌تان خلوت کرده و روح‌تان را رها سازید.

  1. کلمبیا

کلمبیا این چند ساله خیلی مهاجر پذیر بوده است چرا که قیمت اجاره‌ها پایین است و جایی است که می‌توان کسب و کار خوبی هم به راه انداخت. هزینه‌ی مراقبت‌های بهداشتی هم ثابت بوده و این مراقبت‌ها از کیفیت بالایی برخوردارند.

  1. پرو

پرو از کیفیت بالای غذایی، مراقبت بهداشتی عالی برخوردار بوده  و فرصتی برای خارجی‌هاست تا کسب و کار خود‌شان را اداره کنند. پرو کشور زیبایی است که می‌توانید بسیار در آن گشت و گذار کنید.

  1. اکوادور

اکوادور کشور فوق‌العاده‌ای برای بازنشسته‌هایی است که می‌خواهند لایف استایلی ارزان‌تر و متفاوت را تجربه کنند. با ماهانه ۸۰۰ دلار می‌توانید زندگی راحتی داشته باشید اما خب اقتصاد این کشور ثابت نیست و پیشنهاد می‌شود برای کاهش مالیات به کالا‌های محلی بچسبید.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار پربازدید , سبک زندگی

دیدگاه بسته شده است.