شرایط پیش فروش سایپا در 5 دی 98 – بروزها
» خودرو » شرایط پیش فروش سایپا در ۵ دی ۹۸

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۹:۳۳

 کد خبر: 11983

شرایط پیش فروش سایپا در ۵ دی ۹۸

شرایط پیش فروش سایپا در ۵ دی ۹۸ اعلام شد. در این طرح فروش خودروهای سایپا کوییک، ساینا، تیبا و وانت سایپا ۱۵۱ به صورت پیش فروش در روز پنجشنبه ۵ دی ۹۸ عرضه می‌شوند. گروه خودروسازی سایپا طرح‌های پیش فروش خود را در دی ۹۸ نیز ادامه می‌دهد. این گروه خودروسازی قصد دارد از […]

شرایط پیش فروش سایپا در ۵ دی ۹۸

شرایط پیش فروش سایپا در ۵ دی ۹۸ اعلام شد. در این طرح فروش خودروهای سایپا کوییک، ساینا، تیبا و وانت سایپا ۱۵۱ به صورت پیش فروش در روز پنجشنبه ۵ دی ۹۸ عرضه می‌شوند.

گروه خودروسازی سایپا طرح‌های پیش فروش خود را در دی ۹۸ نیز ادامه می‌دهد. این گروه خودروسازی قصد دارد از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۵ دی ۹۸ خودروهای سایپا کوییک آر دو رنگ، سایپا کوییک دنده ای، ساینا دنده ای، تیبا صندوق دار، تیبا ۲، تیبا ۲ پلاس و وانت سایپا ۱۵۱ را به صورت پیش فروش به بازار عرضه کند. در این طرح پیش فروش سود مشارکت ۱۵ درصد و سود انصراف نیز ۱۲ درصد در نظر گرفته شده است. در ادامه جزئیات شرایط پیش فروش سایپا در ۵ دی ۹۸ را مشاهده می‌کنید:

شرایط پیش فروش سایپا – ۵ دی ۹۸

گفتنی است شرایط فروش این بخشنامه تا زمان تکمیل ظرفیت به قوت خود باقی باقی و پس از آن، زمان تحویل محصولات به ماه‌های آتی منتقل می‌شود.

نوع خودرو مبلغ پیش‌پرداخت سود مشارکت و سود انصراف موعد تحویل
کوییک آر دو رنگ ۳۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان سود مشارکت ۱۵ درصد و سود انصراف ۱۲ درصد هفته چهارم مهر ۹۹- هفته چهارم آبان ۹۹
کوییک دنده ای ۳۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان هفته چهارم مرداد ۹۹
ساینا دنده ای ۲۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان هفته چهارم مرداد ۹۹- هفته چهارم شهریور ۹۹
تیبا صندوق دار ۲۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان هفته چهارم  آبان ۹۹- هفته چهارم آذر ۹۹
تیبا ۲ ۲۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان هفته چهارم آذر ۹۹
تیبا ۲ پلاس ۲۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان هفته چهارم دی ۹۹
وانت سایپا ۱۵۱ ۱۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان هفته چهارم شهریور ۹۹

برچسب ها :
دسته بندی : خودرو

دیدگاه بسته شده است.