مزدا برای اولین بار در صدر فهرست معتبرترین خودروسازان جهان قرار گرفت

01:26

شرکت خودروسازی مزدا برای اولین بار در صدر فهرست سالانه نشریه گزارشات مصرف کنندگان درباره معتبرترین برندهای خودروی جهان قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شرکت خودروسازی مزدا برای اولین بار در صدر فهرست سالانه نشریه “گزارشات مصرف کنندگان” Consumer Reports درباره معتبرترین برندهای خودرو قرار گرفته است.

در این فهرست که روز پنجشنبه منتشر شد چهار خودروساز دیگر جهان از جمله “بی ام و”، “سوبارو”، “پورشه” و “هوندا” در میان پنج برند برتر بودند.

آلفا رومئو نیز با حضور در مکان آخر در فهرست 32 برند خودروسازی، نتوانست به شهرت خود برای قابلیت اطمینان بودن کمکی کند. کمی جلوتر از آلفا، لندرور، میتسوبیشی ، جیپ و لینکلن قرار داشتند.

برخلاف اکثر نشریه های ماشین و خودرو، “گزارشات مصرف کنندگان” در واقع خودروهای مورد آزمایش خود را خریداری می کند و این کار را به صورت ناشناس انجام می دهد. همچنین از مشترکین خود نیز نظرسنجی می کند.

بهترین برندهای سال گذشته پورشه و جنسیس بودند، اما جنسیس امسال 13 پله در این لیست سقوط کرد. لینکلن از این هم بدتر بود و با 15 پله سقوط به جایگاه 28 ام رسید.

شرکت فناوری تسلا که سازنده خودروهای برقی است، از جایگاه یازدهم به شانزدهم سقوط کرد. این در حالی است که برند تسلا هنوز هم از مینی، کیا و فولکس واگن معتبرتر است.

لینک کوتاه
https://berozha.com /?p=12150

327 نوشته

دیدگاه ها بسته شده اند.

دیدگاه ها بسته شده اند.